Local Government Collaboration Survey Respondents

The following people have responded to the Local Government Collaboration Topics Survey:

  1. Alyson Noll (Lachlan Shire) E
  2. Ben Clark (City of Tea Tree Gully) EL
  3. Bill Scott (Central Goldfields Shire) E
  4. Brent Heitbaum (Gannawarra Shire) E
  5. Charles Taveira (City of Greater Dandenong) EL
  6. Chris Saunders (Glenelg Shire) EL
  7. Colm Connolly (City of Yarra) EL
  8. Damien Hense (C.I.C.A) E
  9. Daniel O'Shea (Local Government Victoria) E
  10. Darren Dumesny (Moyne Shire) EL
  11. David Bobbermen (Austroads) EL
  12. David Goldie (City of Greater Geelong) EL
  13. David Gyford (West Wimmera Shire) E
  14. Des Martin (Campaspe Shire) EL
  15. Fran Macdonald (Western Alliance for Greenhouse Action) E
  16. Glenn Deaker (Central Goldfields Shire) E
  17. Hirantha Wanigasundera (City of Moonee Valley) EL
  18. Indivar Dhakal (Loddon Shire) EL
  19. James Meakes (City of Busselton) E
  20. Jennifer Reid (City of Boroondara) E
  21. John van Nieuwkerk (Corangamite Shire) EL
  22. John Humphries (Crane Industry Council of Australia) E
  23. Johnathon Roach (Open Spatial) EL
  24. Kamal Ranaweera (City of Logan) E
  25. Kanishka Gunasekara (Ararat Rural City Council) EL
  26. Kylie Sergi (Rural City of Mildura) EL
  27. Lucille Yu (City of Hume) EL
  28. Mark Noonan (City of Whittlesea) E
  29. Michael Constantinou (Banyule City Council) EL
  30. Mohammad Rashid (Banyule City Council) EL
  31. Natalie Lockwood (Austroads) EL
  32. Natalie Tubbs (Moira Shire) EL
  33. Peter Brown (City of Ballarat) E
  34. Peter Godfrey (BAS Consulting) E
  35. Quenten Graham (Swan Hill Rural City Council) EL
  36. Rasika Diyagama (Moira Shire) EL
  37. Reece Hamblin (Wagga Wagga City Council) E
  38. Robert Powell (Banyule City Council) E
  39. Ross Guppy (Austroads) E
  40. Royce Bastin (Southern Grampians Shire) EL
  41. Sam Dureau (Redland City Council) E
  42. Samantha Kohlman (Glenelg Shire council) E
  43. Sanket Kargathra (City of Maribyrnong) EL
  44. Scott Cavanagh (City of Warrnambool) E
  45. Sean Cahir (City of Ballarat) E
  46. Sean Rice (PROTERRA Group) ELW
  47. Shaan Bajwa (Local Government Victoria) EL
  48. Shannon Galea (Campaspe Shire) EL
  49. Shweta Babbar (Glen Eira City Council) E
  50. Stefanie Wabnik (Mackay Regional Council) E
  51. Thanh Nguyen (City of Monash) E
  52. Thomas Lennon (Bega Valley Shire Council) E
  53. Vanessa Adams (South Gippsland Shire Council) E
  54. Will Repic (City of Maribyrnong) EL
  55. Wayne Eddy (City of Whittlesea) ELW
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License